BABY QIGONG FOR GRANNIES

Ken je dat?

Je kleinkind komt niet tot rust, het slaapt slecht of is niet te troosten, deze situatie is zowel voor je kleinkind als voor jou stressvol

Qigong oefeningen

Graag leer ik je de Qigong Earth oefeningen zodat je je batterijen weer kunt opladen en later deze energie aan je kleinkind kunt doorgeven

Qigong massage

Nu is het zover, je voelt je goed en lekker in je vel na de Qigong oefeningen. Nu kun je de positieve energie die door je lichaam stroomt dmv de Qigong massage aan je kleinkind doorgeven

Resultaat

Je kleinkind en jijzelf zijn weer allebei helemaal ontspannen en genieten van de quality time met mekaar.

Happy thoughts 

Wil je momenten beleven van volledige ontspanning in harmonie met je kleinkind?

Wordt je kleinkind moeilijk kalm en heeft het moeite met slapen? Qigong helpt

Verlang je naar meer rust, kracht en balans? Qigong zal je helpen!

Wist je dat Qigong Earth oefeningen special afgestemd zijn op het vrouwelijk lichaam?

Je de zelfherstellende kracht van je kleinkind kunt activeren? Door middel van een speciale Qigong massage die je tijdens de cursus leert

grandma-3628304_1920_für-web
grandma_qigong_web

Recencies

"ik heb echt genoten van de Mama Baby Qigong cursus bij Sandra, omdat ik Qigong nog nooit eerder heb gedaan, het was een compleet nieuwe ervaring voor mij".

"Ik kijk ernaar uit om de Qigong massage in ons dagelijks leven te integreren ent te genieten van een rustige tijd van welzijn met mijn kind".

Sandra is een zeer goede lerares, die je verschillende keren alles laat zien en uitlegt, ze heeft veel achtergrondkennis en gaat flexibel in op wensen van de ouder. De cursus was heel leuk en mijn kind had veel plezier".

"Bij mooi weer kan de cursus buiten plaatsvinden. Met de verbinding met de natuur door het gras onder de voeten en de warmte van de zonnestralen op de huid voel je de energie bei de Qigong oefeningen door het hele lichaam stromen".

BABY QIGONG FOR GRANNIES

Locatie

Tijd en prijs Klooster Simpelveld (cursustaal Nederlands)

vrijdag 3 april 2020 - 09:30 tot 10:30

179 € / 12 lessen 60 min

Wil je eerst even kijken of de cursus iets voor jou en je kleinkind is? Boek dan hieronder een proefles:

Proefles

15 € / 1 les 60 min

Maximaal aantal deelnemers per cursus: 5 oma's met kleinkind (van 3 mnd tot 2 jaar)

Profilfoto2_web

Mijn naam is Sandra Zilverstand-Feinhals. Sinds ongeveer 10 jaar beoefen ik Qigong en Taijchi.

Onlangs heb ik mijn studie bij het QSTI in Oregon afgerond en ben nu officeel  Oudercoach en Kindertherapeut voor Qigong sensorische therapie.

Voor mij de mogelijkheid om deze twee belangrijke aspecten Qigong en Qigong massage te combineren en deze cursus aan te bieden.

Qigong is gericht op een gezond lichaam, ontspanning en meditatie.

De Qigong massage is nog vrij onbekend in Nederland en dat is jammer. Hier wil ik graag verandering in brengen.

Ik kijk ernaar uit om jou en je kleinkind te ontmoeten. Tot snel!

 

BabyDrache_web

QIGONG BE HAPPY

Veelgestelde vragen